Peugeot 508 od 529 000 Kč

Nový Peugeot 508  se vám představuje v mnohem osobitější a modernější podobě. S novou vertikálně postavenou přední maskou, uprostřed níž se vyjímá znak lva, a téměř horizontálně orientovanou kapotou vozu je jeho silueta zajímavě členitá. Zadní část získává na objemu zásluhou upraveného nárazníku. Síla a moderní charakter, které z nového vozu Peugeot 508 nyní vyzařují, rozhodně nezůstanou bez povšimnutí.

 

Moderní technologie 

Kvalita použitých materiálů a pozornost věnovaná provedení interiéru vytvářejí na palubě nového vozu Peugeot 508 atmosféru prvotřídního luxusu a komfortu.

Každý detail byl uzpůsoben tak, aby řízení vozu bylo nanejvýš snadné. Head‑up displej*, zadní kamera*, sledování mrtvého úhlu ve výhledu* a navigační podpora* ovládaná na velké 7’’ dotykové obrazovce přispívají k vyšší bezpečnosti jízdy. Nový Peugeot 508 je komunikativní vůz vybavený službami, které využívají mobilní internetové připojení**, a s předplatným Peugeot Connect Apps** vám na ergonomické dotykové obrazovce umí nabídnout také řadu praktických aplikací speciálně uzpůsobených snadnému používání v automobilech. 

le-design-exterieur-de-la-nouvelle-peugeot-5082-1.jpg

Bezklíčkový přístup a startování

Četné odkládací prostory

le-design-interieur-de-la-nouvelle-peugeot-5083-1.jpg le-design-interieur-de-la-nouvelle-peugeot-50814-1.jpg
Klasický mechanický klíč můžete vyměnit za elektronický detekční systém, který vám zjednoduší přístup a nastartování vašeho vozu Peugeot 508. Elektronický klíč můžete nechat v kapse nebo kabelce ‑ dveře vozu se odemknou, jakmile se k němu přiblížíte a vezmete za kliku. Pohodlně se usadíte za volantem a motor nastartujete nebo vypnete pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop. Pro váš komfort a pohodu je interiér nového vozu 508 vybaven celou řadou odkládacích míst, která vám zpříjemní cestování: přihrádka ve středovém panelu, odkládací schránka spolujezdce s přívodem chladného vzduchu, 2 držáky na nápoje vpředu a 2 držáky vzadu*, přihrádka na láhev ve všech dveřích, schránka pod loketní opěrkou či vyjímatelný popelník.

 

Komfortní interiér

le-design-interieur-de-la-nouvelle-peugeot-5082-1.jpg Architektura interiéru nového vozu 508 byla navržena s ohledem na zajištění maximálního komfortu pro všechny cestující na palubě. V elegantním prostředí kabiny vás čeká výbava a velkorysé prostory, které vám zpříjemní okamžiky strávené ve voze.

Alisra